Tarihçemiz

Öz-Can Ecza Deposu 10.09.1996 tarihinde Malatya da Turgut Topaloğlu tarafından kurulmuştur. Kısıtlı imkanlar dahilinde veteriner ilaçlarının satış ve dağıtımına başlayan kuruluşumuz arkasındaki tecrübeli isimler sayesinde hızlı bir büyüme ivmesi yakalamıştır.Kurulduğu ilk günden beri benimsediği ilkeler doğrultusunda hızla büyüyerek sektörde adından söz ettiren bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik istikrarsızlık dönemlerinde aldığı kararlar ve uyguladığı politikalar ile şu anki mevcut güçlü yapısını oluşturmayı başarmıştır.2002 yılında kendi mülkiyetine taşınan ve yenilenen ortamı ile müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaya başlayan şirketimiz aynı prensipleri benimsemiş bünyesine kattığı yeni plasiyer ve personelleriyle hizmet ağını kurulduğu günden itibaren kat kat arttırmayı başarmıştır.

Mevcut hizmet ağını ve çeşitliliğini geliştirmek isteyen şirketimiz 2005 yılında Erzurum’da Can Ecza Deposu’nu kurmuş o bölgedeki müşterilerin ihtiyaç duydukları kalitede hizmeti sunmaya başlamıştır.

2006 yılında faaliyet gösterdiği Hayvan Sağlığı sektöründe büyük bir ihtiyacın farkına varan şirketimiz veteriner biyolojik aşıları ve medikal malzemelerin satış ve dağıtımını üstlenecek bu hizmeti kusursuz bir şekilde sunacak bir oluşum içine girmiş olup Biotek Biyolojik Ürünler Ltd.Şti.’yi müşterek olarak kurmuştur.

Arkasında bıraktığı 14 yılın ardından edindiği tecrübeleri sürekli hizmet kalitesi arttırmak için kullanan şirketimiz iştirakleriyle birlikte tüm Türkiye’de otuzu aşkın araçdan oluşan filosu, kırkbeşi aşkın çalışan sayısıyla veteriner ürünlerinin Öz-Can Ecza Deposu kalitesi altında satış ve dağıtımını yapmaktadır.